Укр
Рус

Код товару: AR_3025058
Змішувач для раковини Kroner KRP Edelstahl Klassisch - ESG010 - стильний та практичний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, він гарантує довговічність та стійкість до корозії. Привабливий брашований нікелевий колір додає йому елегантності та сучасного вигляду. Картриджний механізм змішування забезпечує плавне регулювання температури води. Врізний спосіб монтажу дозволяє зберігати естетичний вигляд раковини. Змішувач Kroner - це стильний акцент, що надасть вашому дизайну особливої гармонії і розкоші.
| Тип | для раковини |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | стаціонарний |
| Довжина виливу | 12 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 570 г |
| Висота змішувача | 173 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | гнучка підводка, керамічний картридж 35 мм, витрата води до 13 л/хв, аератор |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води, кріплення, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особенности | Г-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Тип душа | без душу |
| Ширина | 53 мм |
| Шланги підключення | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
782 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00