Укр
Рус

Код товару: AR_3017034
Зволожувач повітря
Ardesto USH-M-BTN-4L-W - ультразвуковий зволожувач повітря від компанії Ardesto. Такий функціональний пристрій необхідний в будинках, де є потребою контроль за показниками повітря. Такий пристрій очищає і зволожує повітря, насичує його активними кисневими молекулами і вбризкує воду. Зволожувач управляється механічним шляхом за допомогою поворотного перемикача.
Важливі характеристики
Ardesto USH-M-BTN-4L-W здійснює контроль вологості в повітрі завдяки спеціальним датчикам, вони мають чутливу структуру і тому вимірюють дані показники особливо точно. Також є можливість автоматичного відключення, якщо всі показники в нормі або в разі закінчення води в резервуарі. Вода надходить в резервуар завдяки верхньому затоці.
Інші показники
Ardesto USH-M-BTN-4L-W оснащений функцією легкого очищення, через верхнє відкриття ємності. Пристрій може працювати в автономному режимі, максимальний час роботи становить до 10-ї годин. Продуктивність пристрою становить 300 мл / год. Також можна самостійно регулювати вологість, автоматичне вимикання при низькому рівні води.
Деталі
Ardesto USH-M-BTN-4L-W можна купити за доступною ціною, товар знаходиться в середній ціновій категорії. Рекомендована площа використання в житловому приміщенні становить 40 м2. Потужність пристрою складає 28 Вт, місткість резервуара для води становить 4 літри.
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | зволоження |
| Площа обслуговування | 40 м² |
| Продуктивність | 300 мл/г |
| Потужність | 28 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Тип управління | механічне |
| Функції управління | автоматичне відключення |
| Індикатори | гігростат |
| Дизайн | класичний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 370 х 160 х 160 мм |
| Колір | білий |
| Особливості | верхній залив |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Час роботи при повному резервуарі | 10 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 065 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00