Укр
Рус






Код товара: AR_3006634
Comfort 50 Grace: зручність і сучасність для найстарших користувачів
Щоб попіклуватися про літніх людей та людей із вадами зору й слуху, компанія Sigma mobile створила новий бабусяфон із великими клавішами, батареєю ємністю 1700 мА*г, функцією екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів, і боковими кнопками для регулювання гучності та увімкнення ліхтарика. Але найголовніше — цей телефон має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки.
Роз’єм USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. Це особливо зручно для літніх людей, яким важче звикати до технологічних новинок, адже навчитися користуватися Type-C ще легше, ніж іншими кабелями.
Comfort 50 Grace оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 Grace дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті телефона й до 300 на карті пам’яті, а також до 100 SMS-повідомлень.
Ми оновили меню Comfort 50 Grace, щоб ви могли переходити до різних пунктів кнопками від 1 до 9. У розділі “Органайзер” ви знайдете будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор та програму для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіоплеєр, камера, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
Окрім того, Comfort 50 Grace має декілька додаткових корисних функцій:
· швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
· режим “Гучномовець”, що вмикає гучний зв’язок під час кожного виклику;
· автозапис викликів;
· озвучку дій під час набору номерів, пошуку контактів та вхідних викликів.
А для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на телефон можна встановити пароль. Також він має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та/або SMS від небажаних абонентів та блокування невідомих номерів.
| Класс телефона | Multi SIM, Мобильные телефоны, Бабушкофоны |
| Форм-фактор | моноблок |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Диагональ экрана | 2.8" |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Основная камера | 0.3 Mpx |
| Операционная система | no OS |
| Беспроводные подключения | Bluetooth |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 1700 mAh |
| Материал корпуса | пластик |
| Цвет | красный |
| Вес | 110 грамм |
| Количество модулей основной камеры | 1 |
| Мультимедиа | музыкальный плеер, FM-радио |
| Органайзер | часы, будильник, калькулятор, заметки, телефонная книга, календарь |
| Размеры (мм) | 143 х 58 х 13.6 мм |
| Расширение памяти | microSD, до 32 Gb |
| Состояние товара | Новый |
| Также | бабушкофон |
| Формат SIM-карты | Mini |
| Функции камеры | вспышка |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 496 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00