Укр
Рус







Код товара: AR_3006673
Великий екран, USB Type-C і потужний акумулятор – X-style 353 TREND
X-style 353 TREND — це функціональний кнопковий телефон, створений для максимальної зручності завдяки великим клавішам та екрану. Ергономічний корпус із приємним покриттям добре лежить у руці, а стильний дизайн доповнюється роз’ємом USB Type-C для швидкої підзарядки.
USB Type-C є поширеним роз’ємом для більшості сучасних пристроїв, але в кнопкових телефонах зустрічається нечасто, хоча й має значні переваги. Завдяки його симетричній конструкції кабель можна підключати будь-яким боком, що робить заряджання простим і зручним, навіть у темряві або для людей із порушенням зору.
X-style 353 TREND оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 3,5” з роздільною здатністю 320х480 точок на дюйм. Це один із найбільших екранів поміж кнопкових моделей Sigma mobile, що робить його зручним не лише для набору SMS, а й для читання електронних книжок чи перегляду подій у календарі, оскільки розмір шрифту можна змінювати. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами. Крім того, завдяки підсвічуванню клавіш ви зможете без проблем набирати повідомлення чи номери навіть у темряві.
Підтримка двох SIM-карт формату nanoSIM стандарту GSM дозволяє бути на зв’язку з іще більшою кількістю абонентів. Ви можете телефонувати на номери двох мобільних операторів, застосовуючи економнішу тарифікацію, а також розділяти персональні та службові дзвінки. Якщо на пристрої встановлені дві SIM-карти, одну з них можна призначити основною, щоб постійно виконувати з неї виклики. А слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ можна використати для розширення користувацької пам'яті.
Телефонна книга X-style 353 TREND дозволяє зберігати до 1000 контактів у пам’яті пристрою і 500 додаткових — на карті памʼяті. На кожний із контактів можна встановити 2 номери, ім’я, фото й власну мелодію. Контакти можна додавати в групи, імпортувати й експортувати. Крім того, на телефоні можна зберігати до 1000 SMS-повідомлень.
Розділ меню “Органайзер” стане корисним помічником у повсякденних справах, адже містить таймер, секундомір, ліхтарик, калькулятор та програму для читання електронних книжок. А для зручного планування дня та організації використовуйте будильник, календар і список справ. До того ж, у календарі тепер можна не лише створювати події, а й позначати їх як виконані чи невиконані.
У розділі “Мультимедіа” зібрані всі необхідні інструменти для розваг: аудіо- й відеоплеєри, диктофон, камера з роздільною здатністю 0,3 МП та FM-радіо, яке працює без гарнітури завдяки вбудованій антені. А з функцією Bluetooth можна підключити стереогарнітуру й насолоджуватися улюбленими треками у високій якості.
Акумулятор ємністю 3000 мА*г забезпечує до трьох тижнів автономної роботи, тож X-style 353 TREND завжди буде під рукою, коли вам це потрібно. Ви зможете безперешкодно телефонувати рідним і колегам, слухати улюблену музику, писати повідомлення або читати електронні книжки.
X-style 353 TREND поєднує зручність і практичність, пропонуючи низку корисних функцій для щоденного використання. Завдяки швидкому набору для 8 контактів (на кнопках від 2 до 9) ви зможете миттєво зв’язатися з рідними чи екстреними службами. Режим “Гучномовець” автоматично вмикає гучний зв’язок під час кожного виклику, а функція автозапису дає можливість зберігати важливі розмови.
Телефон підтримує встановлення улюблених мелодій на дзвінки, SMS та будильник, що забезпечує персоналізацію сповіщень. А щоб не пропускати дзвінки навіть у беззвучному режимі, можна активувати спалах під час вхідних викликів у розділі “Профілі”. Крім того, завдяки вушку для шнурка ви можете носити X-style 353 TREND на шиї для зручного доступу або прикрасити його стильними аксесуарами.
Безпека користувачів — один із головних пріоритетів Sigma mobile, тому телефон оснащений низкою захисних функцій. Ви можете встановити пароль на увімкнення пристрою, щоб ніхто, крім вас, не зміг отримати доступ до даних. Для додаткового захисту передбачена можливість блокування клавіатури за допомогою пароля. А завдяки функціям “Чорний список” і “Білий список” можна контролювати вхідні дзвінки: приймати лише виклики від обраних контактів і блокувати невідомі номери, що стане ефективним способом захисту від шахраїв — можливість, якою можуть похвалитися навіть не всі смартфони.
| Класс телефона | Multi SIM, Мобильные телефоны |
| Форм-фактор | моноблок |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Диагональ экрана | 3.5" |
| Разрешение экрана | 320x480 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | MediaTek MT6260A |
| Основная камера | 0.3 Mpx |
| Операционная система | no OS |
| Беспроводные подключения | Bluetooth |
| Интерфейсы и подключения | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 3000 mAh |
| Оснащение | FM-радио |
| Материал корпуса | пластик |
| Цвет | мятный |
| Вес | 138 грамм |
| Количество модулей основной камеры | 1 |
| Комплект поставки | телефон, документация, аккумуляторная батарея, зарядное устройство |
| Мультимедиа | музыкальный плеер, видеоплеер, FM-радио |
| Органайзер | календарь, часы, будильник, калькулятор, заметки, телефонная книга |
| Размеры (мм) | 149 х 60 х 15 мм |
| Расширение памяти | microSD, до 32 Gb |
| Состояние товара | Новый |
| Стандарты связи (GSM) | 850, 1800, 1900, 900 |
| Формат SIM-карты | Nano |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 344 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00