Відгуки (6)
Підгузки нормальні: добре тримають вологу, зручні у використанні й без різкого запаху.
Якщо менший розмір цих підгузників мені підходив, то цей розмір це жах. Липучки просто не тримають підгузник і через це підтікають.
Не погоджуюсь із геть негативними відгуками. Ми міксумо із Хагіс екстра кеер. Суттєвих недоліків не вбачаємо, при цьому доступна вартість
Не підгузки, а жах!!! Як би ти їх не одягнув, вони сповзають і постійно все протікає! Зелені дада набагато кращі!!!!
Найгірші підгузки які тільки є у цієї фірми.
Буду замовляти надалі. З лінійки дада ці найкращі
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00