Укр
Рус

Код товара: AR_3012681
Оригінальний філамент Creality забезпечує стабільний та надійний друк. Філаменти Creality відомі своєю високою якістю і надійністю, і вони часто використовуються спільнотою 3D-друкувальників.
Висока якість філаменту забезпечує плавний потік та безперебійну екструзію нитки. Це оптимізує швидкість друку та мінімізує засмічення хотенду.
Підвищена міцність філаменту досягається перевіренним хімічним складом, що зменшує частоту розриву ниток та покращує результати друку.
Також надає такі переваги: висока міцність, мала усадка, відсутність деформації при складенні нитки навпіл.
Високий контроль при намотуваню нитки підвищує стабільність друку та зменншує вірогідність заплутування та зупинення друку. Також завдяки контролю на виробницві досягається стабільний діаметр нитки у 1.75 мм, що покращує сумісність з більшістю екструдерів.
Формула PLA мінімізує усадку матеріалу під час охолодження. Жодного викривлення та деформації навіть в процесі друку великих моделей. Все це підвищує точність надрукованної моделі.
Було підтверджено, що нитки Creality ідеально сумісні з принтерами Creality та на 99% з усіма FDM-принтерами на ринку.
| Тип пластика | PLA |
| Диаметр | 1.75 мм |
| Цвет | зеленый |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Температура экструзии | 190-230℃ |
| Температура стола принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на катушке |
| Гарантия | 1 месяц |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 069 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00