Капсули для прання - Країна: Франція у Львові

15 товарів
Категорії
Капсули для прання
    • Мегарозпродаж(14)
    • Акції(9)
    • Готовий до відправки(15)
    • Ariel(13)
    • L'Arbre Vert(2)
    • Капсули(15)
    • Для всіх типів(15)
    • Біла(6)
    • Кольорова(3)
    • Універсальна(2)
    • 10 шт(1)
    • 12 шт(1)
    • 19 шт(1)
    • 24 шт(2)
    • 26 шт(3)
    • 38 шт(1)
    • 44 шт(3)
    • 50 шт(1)
    • 60 шт(1)
    • 88 шт(1)
    • Екологічні(2)
    • Безфосфатні(13)
    • Гіпоалергенні(4)
    • Картон(3)
    • Пластик(3)
    • Поліетилен(9)
    • Іспанія(2)
    • Бельгія(1)
    • Болгарія(6)
    • Німеччина(4)
    • Польща(8)
    • Румунія(13)
    • Сербія(26)
    • Україна(24)
    • Франція(15)
    • В наявності(15)
    Популярні відгуки
    Яна
    29.08.25

    Гарно очищає плями на одягу. На речах залишається легкий, ледь помітний аромат, не викликає алергії. Перу цими капсулами речі дітям.

    Переваги: Ціна-якість, не викликають алергії

    Недоліки: Не виявлено

    Ірина
    29.08.24

    Надзвичайно якісні капсули, дуже добре усувають застарілі плями та неприємні запахи. Гарно розчиняються у воді. Рекомендую.

    Марина
    11.01.25

    Для моєї сім’ї- найкращий варіант капсул. Прасують навіть найгрізніше 👌😁. Акційна ціна супер. Купуйте, не пожалієте.

    Переваги: Одні із кращих капсул. Акційна ціна. Швидка доставка 👌

    Недоліки: Немає

    Антон
    08.11.24

    Очень понравился этот порошок. Обычно беру синий этой же фирмы, в этот раз взял зеленый и не пожалел. Рекомендую.

    Переваги: высокое качество, запах после стирки.

    Недоліки: не обнаружил

    Ірина
    31.05.24

    З цими капсулами одяг дуже приємний на дотик, пахне нереально, запах тримається 3-4 дні, дуже добре відстірує одяг

    Недоліки: Недоліків немає

    Дарья
    27.08.24

    Идеальны, имеют не навязчивый запах, не оставляют разводов, отлично отстирывают не сильные загрязнения.

    Переваги: Гипоаллергенные

    Ірина
    10.08.24

    Капсули гарні, добре перуть. Аромат непоганий, але досить активний. Оболонка розчиняється повністю.

    Юлія
    10.05.24

    Ще не пробувала в роботі, але приємно здивувала ціна, в метро він коштує в два рази дорожче, аніж тут

    Маргарита
    12.08.24

    Найкращі капсули, вистірують до хрустку не залишаючи навіть старих плям, запах дуже приємний!

    Переваги: Лише переваги

    Недоліки: Немає

    Список точок самовивозу з магазинів Сільпо
    АдресаГрафік роботиОбмеження за вагою
    м. Львів, просп. Чорновола В'ячеслава, 77, СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 20 кг
    м. Львів, вул. Городоцька , 179 (ТЦ Скриня), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Під Дубом, 7б (ТЦ Форум Львів), СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Шевченка , 60 (ТЦ Семицвіт), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Хмельницького Богдана, 214 (ТЦ ВАМ), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Мазепи Гетьмана, 1Б (ТРЦ SPARTAK), СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 20 кг
    м. Львів, пл. Соборна, 14/15 (ТЦ РОКСОЛАНА), Каса №5Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 5 кг
    м. Львів, вул. Шевченка, 358а (ТЦ ВАМ), Каса №4Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Широка, 87 (ТЦ ВАМ), Зона видачі онлайн замовленьПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Антоновича, 122, СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 20 кг
    м. Львів, вул. Виговського, 100 (ТЦ ВАМ), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Володимира Великого, 26а (ТЦ Океан), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Кульпарківська , 226а (ТЦ Victoria Gardens), СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 20 кг
    м. Львів, вул. Наукова, 35а (ТЦ ВАМ), Тютюнова касаПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 15 кг
    м. Львів, вул. Пасічна, 164, СільпоінтПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд 08:00-23:00до 20 кг

    Ціни на Капсули для прання - Країна: Франція у Львові

    НазваЦіна
    Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Золота орхідея 38 шт.1 218 ₴
    Уцінка. Капсули для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 24 шт. 399 ₴
    Уцінка. Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для чутливої шкіри 30 шт.595 ₴
    Уцінка. Капсули для прання Ariel Pods+ Сила Екстраочищення для білих і світлих речей 80 шт.1 859 ₴
    Уцінка. Набір капсул для прання Ariel Все-в-1 Екстрасила виведення плям 88 шт.1 069 ₴
    Уцінка. Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для чутливої шкіри 100 шт. 1 299 ₴
    Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для чутливої шкіри 30 шт.665 ₴
    0 800 75 83 68

    Безкоштовно з будь-яких номерів

    0 44 355 83 68

    Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

    Слідкуйте за нами:

    Ми приймаємо:

    Встановлюйте наш додаток
    appstoregoogleplay

    © Інтернет-магазин MAUDAU 2026