Акумулятор Monbat AGM 12V [12V/100Ah/1200Wh] [12MVR100] [114119] - фото 1
Акумулятор Monbat AGM 12V [12V/100Ah/1200Wh] [12MVR100] [114119] - фото 2
Акумулятор Monbat AGM 12V [12V/100Ah/1200Wh] [12MVR100] [114119]
Код товару: TO_953325
Про товар
Надійність та довговічність 12MVR100.
Акумулятор 12MVR100 пропонує видатну продуктивність та довговічність, забезпечуючи номінальну ємність 100Ah та силу струму при короткому замиканні до 1960 А.
Широкий температурний діапазон.
Компактність та висока енергомісткість.
Характеристики
Бренд
Monbat
Вид
AGM
Ємність
100 Аг
Напруга
12 В
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-13%