Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 1
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 2
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 3
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 4
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 5
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 6
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425] - фото 7
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) [123425]
Код товару: TO_3049450
Про товар
Надійний вибір для сонячних систем
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/200Ah/5120Wh) (LP15-24200) створений спеціально для використання з сонячними інверторами, забезпечуючи стабільне енергопостачання. Технологія літій-залізо-фосфату (LiFePO4) гарантує безпеку, високу продуктивність та довговічність, що робить його ідеальним рішенням для систем відновлюваної енергії.
Потужність та ефективність
З ємністю 200 А·год і номінальною потужністю 5120 Вт·год, акумулятор забезпечує достатню енергію для живлення вашого обладнання. Максимальний струм заряду та розряду 100 А підходить для інтенсивного використання. Вбудована система управління батареєю (BMS) захищає акумулятор від перевантажень, короткого замикання та інших непередбачуваних ситуацій, забезпечуючи надійність та довговічність роботи.
Довговічність та економічність
Характеристики
Бренд
Must
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-8%