Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/300Ah/7680Wh) (LP16-24300) [158435] - фото 1
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/300Ah/7680Wh) (LP16-24300) [158435] - фото 2
Акумулятор Must LiFePO4 24V (25.6V/300Ah/7680Wh) (LP16-24300) [158435]
Код товару: TO_2729544
Про товар
Надійна енергія LiFePO4
Акумулятор Must виконаний на базі технології LiFePO4 з номінальною напругою 24–25,6 В і енергоємністю 7680 Вт·год. Ємність 300 А·год забезпечує стабільне живлення для автономних і гібридних систем різного призначення. Ресурс до 6000 циклів гарантує тривалу експлуатацію навіть при регулярних циклах заряду і розряду. Максимальний струм заряду і розряду до 200 А дозволяє використовувати акумулятор в системах з високим навантаженням.
Масштабована модульна конструкція
Сучасні інтерфейси зв'язку
Інтелектуальний контроль і безпека
Характеристики
Бренд
Must
Гарантія
12 міс.
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-7%