Укр
Рус

Код товару: AR_3006355
Акумулятори AA Panasonic Eneloop Pro 2600mah BK-3HCDE - це оригінальні японські акумулятори серії Eneloop збільшеної ємності з низьким саморозрядом та високою струмовіддачею для максимально тривалої роботи будь-яких пристроїв.
Що таке акумулятори із серії Eneloop? Це акумулятори, які виробляються в Японії за передовими японськими технологіями, завдяки чому вони мають виключно низький саморозряд (дуже довго зберігають заряд, коли не використовуються), працюють на морозах практично без втрати ємності (не більше 15% до мінус 20 градусів), добре працюють з високими струмами навантаження і довго зберігають робочу напругу, готові до використання без попереднього заряджання, не вимагають розгону ємності.
Ключова особливість акумуляторів Eneloop - фактична відсутність терміну придатності акумуляторів. На кожному акумуляторі вказано дату його випуску, але термін придатності не вказано, оскільки він становить щонайменше 10 років. Тому не важливо, як давно були випущені акумулятори - пару місяців або пару років тому - вони однаково добре працюватимуть і однаково довго служитимуть.
| Типорозмір | AA |
| Електрохімічна система | NiMh |
| Форма батареї | циліндрична |
| Ємність | 2500mAh |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | чорний |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Максимальний струм розряду | 2А до 50°С |
| Напруга | 1.2 В |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 667 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00