Укр
Рус

Код товара: AR_3006355
Акумулятори AA Panasonic Eneloop Pro 2600mah BK-3HCDE - це оригінальні японські акумулятори серії Eneloop збільшеної ємності з низьким саморозрядом та високою струмовіддачею для максимально тривалої роботи будь-яких пристроїв.
Що таке акумулятори із серії Eneloop? Це акумулятори, які виробляються в Японії за передовими японськими технологіями, завдяки чому вони мають виключно низький саморозряд (дуже довго зберігають заряд, коли не використовуються), працюють на морозах практично без втрати ємності (не більше 15% до мінус 20 градусів), добре працюють з високими струмами навантаження і довго зберігають робочу напругу, готові до використання без попереднього заряджання, не вимагають розгону ємності.
Ключова особливість акумуляторів Eneloop - фактична відсутність терміну придатності акумуляторів. На кожному акумуляторі вказано дату його випуску, але термін придатності не вказано, оскільки він становить щонайменше 10 років. Тому не важливо, як давно були випущені акумулятори - пару місяців або пару років тому - вони однаково добре працюватимуть і однаково довго служитимуть.
| Типоразмер | AA |
| Электрохимическая система | NiMh |
| Форма батареи | цилиндрическая |
| Емкость | 2500mAh |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Страна производитель | Япония |
| Цвет | черный |
| Максимальный ток заряда | 1A |
| Максимальный ток разряда | 2А до 50°С |
| Напряжение | 1.2 В |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 667 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00