Акумуляторна батарея для ДБЖ MONBAT AGM 12 V / 100 А*ч (12UPM3500) - фото 1
Акумуляторна батарея для ДБЖ MONBAT AGM 12 V / 100 А*ч (12UPM3500)
Код товару: PH_2839270
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Акумуляторна батарея для ДБЖ MONBAT AGM 12 V / 100 А*ч (12UPM3500) Гарантія: 12 міс.
Характеристики
Бренд
Monbat
Вид
AGM
Ємність
100 Аг
Напруга
12 В