Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-7.2F2 12 V 7,2 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ) Black Q10 - фото 1
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-7.2F2 12 V 7,2 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ) Black Q10
Код товару: TP_1834856
Про товар
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-7.2F2 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.Застосування:• джерела безперебійного живлення• у телекомунікаціях та промообладнанні;• у системах резервного освітлення• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексівХарактеристики:• кількість елементів – 6• тип клем - F2• тип батареї – AGM• напруга – 12 V• ємність – 7,2 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25°C• максимальний струм розряду – 72 А• максимальний зарядний струм – 2,16 A• внутрішній опір – 25 мОм• напруга заряду в циклічному режимі – 14,6 В ~ 14,8 В при 25 °С• напруга заряду в буферному режимі – 13,7 В ~ 13,9 В при 25 °С• Діапазон робочих температур:- розряд: 10°C ~ 60°C- заряд: 10 ~ 50 ° C- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C• розміри пристрою (ДхШхВ) – 150х65x100 мм• вага – 1,8 кг (Допуск ± 5,0%)• термін придатності – до 7 років
Характеристики
Бренд
Europower
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%