Акумуляторна батарея Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah 398 x 110 x 286 мм - фото 1
Акумуляторна батарея Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah 398 x 110 x 286 мм - фото 2
Акумуляторна батарея Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah 398 x 110 x 286 мм - фото 3
Акумуляторна батарея Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah 398 x 110 x 286 мм
Код товару: TP_2212746
Про товар
Модель вирізняється унікальним вузьким формфактором із габаритами 398 x 110 x 286 мм, що дозволяє максимально ефективно використовувати робочий простір. Висока ємність 100 Агод у поєднанні з низьким внутрішнім опором забезпечує чудові розрядні характеристики та стабільну роботу під великими навантаженнями. Корпус виготовлений із міцного ударостійкого пластику, а внутрішня конструкція пластин оптимізована для досягнення тривалого терміну служби (до 12 років у буферному режимі), що робить цей акумулятор надійним компонентом для професійних систем зв'язку.
Характеристики
Бренд
Monbat
Вид
AGM
Ємність
100 Аг
Напруга
12 В
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%