Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 11
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019) - фото 12
Акустична система REAL-EL S-202 USB Black (EL121200019)
Код товару: AR_3002379
Про товар
дротове, 2.0, mini Jack 3.5 mm, Потужність, Вт - 6, деревина (MDF), 6.3 кг
Типакустичні колонки
Підключеннядротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос1
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення100 Гц
Максимальна частота відтворення18 кГц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт6
Оснащеннярегулювання гучності
ЖивленняUSB
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага6.3 кг, 0.63 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір3 Ом