Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-305 Black (EL121200012)
Код товару: AR_3002421
Про товар
Типакустичні колонки
Підключеннядротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення40 Гц
Максимальна частота відтворення19 кГц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm, AUX
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт40
Оснащеннярегулювання гучності, регулювання тону, регулювання низьких частот
Живленнямережа
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага4.2 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом