Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 11
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017) - фото 12
Акустична система REAL-EL S-415 (EL121200017)
Код товару: AR_3002495
Про товар
Акустична система REAL-EL S-415 — потужне звучання та стильний дизайн!
REAL-EL S-415 забезпечує чисте та насичене звучання завдяки двосмуговій системі, яка відтворює як високі, так і низькі частоти з максимальною деталізацією. Корпус із дерева (MDF) підсилює акустичні властивості, створюючи відчуття природного, потужного звуку. Система підтримує безпровідне підключення по Bluetooth і має провідний роз'єм 3.5 мм для зручного підключення до різних пристроїв. Додатково передбачено роз'єм для навушників із автоматичним перемиканням режиму, а регулятор низьких частот дозволяє легко налаштувати глибину басів.
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення90 Гц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm
ІнтерфейсиBluetooth
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
ОснащенняLED підсвічування, регулювання гучності
Країна виробникКитай
Вага1.72 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом