Укр
Рус

Код товару: AR_3025998
Це галогенна лампочка, серії Next Gen Cool Blue Intense від компанії Osram, застосовується для фар головної оптики, а саме ближнього, дальнього світла і для протитуманних фар. Вони відрізняються потужним блакитно-білим світлом, з температурою свічення 5000 К. Освітлення на 100% яскравіше в порівнянні зі звичайними галогеновими лампами, тим самим підвищується безпека і комфорт пересування в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах. Установка дуже проста, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не доторкатися до колби лампочки, що б не залишати відбитки пальців, а так само бажане її попередньо протерти спиртом. Конструкція лампочок стійка до вібрацій, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі.
Цоколь типа H1/P14.5s, у которого два контакта, с пластмассовым основанием черного цвета и синим резиновым уплотнителем, для герметического установления лампочки. При потребляемой мощности в 55 Вт, сила светового потока 1550 Лм. Колба пофарбована в синій колір, виготовлена з якісного скла, воно більш міцне і скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Робоча напруга 12 В, застосовність тільки для легкового транспорту.
| Тип | H1 |
| Вид | галогенна |
| Цоколь | P14.5s |
| Призначення | ближнє світло, дальнє світло |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 1550 лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Додатково | Більше світла, +150% яскравості |
| Напруга | 12 В |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
329 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00