Укр
Рус

Код товару: AR_3013745
AGM батарея Enot NP5.0-12 призначена для використання в різних електронних і комунікаційних пристроях, а також для застосування в системах безпеки, джерелах безперебійного живлення (ДБЖ) та інших подібних пристроях. Ця високоякісна акумуляторна батарея забезпечує стабільну та надійну роботу в широкому діапазоні умов експлуатації.
Основні особливості:
Цей акумулятор ідеально підходить для використання в таких системах, як системи відеоспостереження, охорони та контролю доступу, а також в різноманітних пристроях, де необхідно забезпечити тривалу роботу без підзарядки та з мінімальним обслуговуванням.
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 5 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Розмір | 90 х 70 х 101 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
552 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00