Укр
Рус

Код товару: AR_3013644
12 В, 18 Аг, гелева, 181 x 165 x 77 мм, 5,2 кг
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 18 Аг |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5,2 кг |
| Розмір | 181 x 165 x 77 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 088 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00