Укр
Рус

Код товару: AR_3013685
Акумуляторні батареї Merlion GP-12-5 застосовуються у великій кількості техніки різного призначення, і кожна має свої особливі вимоги. Однак завдяки впровадженню передових технологій при виготовленні і використанны екологічних матеріалів акумуляторні батареї Merlion можна використовувати як в повітрі, так і на землі.
Особливістю саме цієї батареї є її невибагливість в процесі експлуатації. При витримці температурного режиму строк її служби доходить до десятків років. Також завдяки технології AGM і використання твердих окислювачів батареї витримують теплоперепад в 55 градусів і невибагливі при виборі положення.
Покупцями відзначається той факт, що акумуляторна батарея Merlion GP-12-5 не вимагає ніяких втручань в процесі її роботи. Вартість таких акумуляторних батарей значно нижче, ніж у виробників аналогічних носіїв заряду, в той час як термін служби довше в рази. Якщо ви хочете один раз поставити акумулятор і забути про нього, тоді продукція компанії Merlion саме для вас.
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 5 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Розмір | 90 х 105 х 70 мм |
| Тип клем | F1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
610 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00