Укр
Рус

Код товару: AR_3013719
Ultracell UL2.4-12 - Ця високоякісна гелева батарея створена для забезпечення стабільного та ефективного електроживлення вашого обладнання.
Основні характеристики:
Акумуляторна батарея Ultracell UL2.4-12 ідеально підходить для різних сфер застосування, таких як:
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 2.4 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Розмір | 178 x 35 x 60 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
635 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00