Укр
Рус

Код товару: AR_3013704
Акумуляторна батарея 12 Вольт 26 Ач Ultracell UL12-26 виготовлена за технологією Absorptive Glass Mat (скорочено – AGM). AGM – технологія виготовлення батарей на основі хімічно стійкого наповнювача у вигляді скловолоконного сепаратора, який розміщений між позитивними та негативними пластинами. Цей матеріал насичується рідким електролітом до певної концентрації, залишаючи частину мікропор незаповненою – в даному резервному обсязі відбуваються хімічні реакції, в результаті яких кисень, що виділяється позитивними пластинами батареї, вбирається негативними пластинами. Запобігаючи утворенню водню на негативних пластинах, утворюється вода, зберігаючи рівень вологості всередині батареї. Не можна відкривати або доливати акумулятор. В іншому випадку додатковий кисень з повітря автоматично руйнує активну масу пластин АКБ. Таким чином, AGM батареї не обслуговуються протягом усього терміну експлуатації. Серія акумуляторних батарей UL від Ultracell - позиціонується як основна (general), поєднує співвідношення ціна/якість і покриває основні сфери застосування.
AGM акумулятор 12 Вольт 26 Ач Ultracell UL12-26 рекомендується встановлювати на:
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 26 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Розмір | 175 x125 x 167 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 517 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00