Укр
Рус

Код товару: AR_3014059
Осередок EVE 3.2V 150AH - це високоефективний літій-залізо-фосфатний батарейний осередок, розроблений для створення надійних і довговічних акумуляторів. Вона забезпечує стабільну продуктивність і високу енергоефективність у широкому діапазоні застосувань.
Використання:
Характеристики:
| Напруга | 3.2 В |
| Ємність | 150 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +65 |
| Ресурс | 3500 циклів |
| Розміри | 377 х 33 х 109 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 649 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00