Укр
Рус

Код товару: AR_3014064
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH - це надійне та компактне джерело енергії, яке може бути використане в різних додатках. Цей акумулятор має високу ємність і довгий термін служби, що робить його відмінним вибором для різних енергозалежних пристроїв і систем.
Характеристики:
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH підходить для різних застосувань, включно з:
| Напруга | 12.8 В |
| Ємність | 50 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +45 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Ресурс | 3000 циклів |
| Розміри | 229 x 138 x 205 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 586 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00