Укр
Рус

Код товару: AR_3014046
Напруга - 12.8 В, Ємність - 12 Аг, Струм заряду - 20 А, 20 А, 3000 циклів, 150 х 100 х 97 мм, 1.35 кг
| Напруга | 12.8 В |
| Ємність | 12 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.35 кг |
| Діапазон робочих температур | -20 ~ +60 |
| Максимальний струм заряду | 6 А, 20 А |
| Максимальний струм розряду | 6 А, 20 А |
| Ресурс | 3000 циклів |
| Розміри | 150 х 100 х 97 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 446 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00