Укр
Рус

Код товару: AR_3014054
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 24AH – топовий акумулятор на довго! Застосовується для електротранспорту (електромобіля, електровелосипедів, машин для гольфу та ін), систем безперебійного живлення, в сонячній/вітровій енергетиці, освітлювальному устаткуванні.
Особливості:
Характеристики:
| Напруга | 12.8 В |
| Ємність | 24 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Ресурс | 3000 циклів |
| Розміри | 181 х 77 х 168 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00