Укр
Рус

Код товару: AR_3009931
Потужний павербанк ємністю 27000 мАг забезпечить ваш смартфон додатковим часом роботи до 98 годин, невеликий планшет — до 32 годин, а великий — до 21 години.
Завдяки технології USB-C Power Delivery з потужністю до 65 Вт, ENERGIZER UE27062PQ може швидко заряджати не лише смартфони та планшети, а й ноутбуки. Він сумісний з більшістю сучасних пристроїв
Порт USB-A з технологією Smart 18 Вт здатен зарядити ваш телефон від 0% до 80% всього за 35 хвилин.
Три виходи дозволяють одночасно заряджати до трьох пристроїв.
На зручному цифровому дисплеї ви одразу побачите стан заряду павербанку.
Технологія PowerSafe Management захищає як павербанк, так і ваші пристрої від короткого замикання, перевантаження по струму, перезаряду та перерозряду.
| Ємність | 27000 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для роутера, для ноутбука, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 2.0, Quick Charge 2.1 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 523 г |
| Вихідний струм | 3 A, 3.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 3 A, 3.25 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Розмір | 151 х 64 х 38 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 312 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00