Укр
Рус

Код товару: AR_3009926
F20000 — портативний акумулятор від компанії Intenso, що має максимальну потужність 20 Вт. Швидко та безпечно заряджайте сумісні із ним ґаджети у тих ситуаціях, коли немає доступу до мережі змінного струму.
Завдяки місткості на 20 000 мАг достатньо довго тримає заряд та не потребує його відновлення після кожного заряджання пристроїв, а також здатен заряджати одночасно декілька ґаджетів через наявні порти USB Type-A та Type-C, тому стане незамінним помічником в екстрених ситуаціях.
Павербанк оснащений технологіями Power Delivery та Quick Charge 3.0, тому ви з легкістю зможете заряджати телефони, планшети та інші пристрої на високій швидкості. Контролюйте стан батареї та статус заряду завдяки зручному дисплею. Модель має комплекси захисту від замикання, перезавантаження струму, зниженої напруги тощо, тому довго слугуватиме вашим потребам.
Через його компактність доступний для використання не лише вдома чи в офісі, а й у подорожах. Має стильний дизайн, виконаний у сірому кольорі.
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для роутера, для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 1 х USB |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 265 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2.22 A, 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 3 A, 2 А |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 131 x 67 x 28 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00