Укр
Рус

Код товара: AR_3009926
F20000 — портативний акумулятор від компанії Intenso, що має максимальну потужність 20 Вт. Швидко та безпечно заряджайте сумісні із ним ґаджети у тих ситуаціях, коли немає доступу до мережі змінного струму.
Завдяки місткості на 20 000 мАг достатньо довго тримає заряд та не потребує його відновлення після кожного заряджання пристроїв, а також здатен заряджати одночасно декілька ґаджетів через наявні порти USB Type-A та Type-C, тому стане незамінним помічником в екстрених ситуаціях.
Павербанк оснащений технологіями Power Delivery та Quick Charge 3.0, тому ви з легкістю зможете заряджати телефони, планшети та інші пристрої на високій швидкості. Контролюйте стан батареї та статус заряду завдяки зручному дисплею. Модель має комплекси захисту від замикання, перезавантаження струму, зниженої напруги тощо, тому довго слугуватиме вашим потребам.
Через його компактність доступний для використання не лише вдома чи в офісі, а й у подорожах. Має стильний дизайн, виконаний у сірому кольорі.
| Ёмкость | 20000 mAh |
| Назначение | для роутера, для телефона, для планшета |
| Электрохимическая система | Li-pol |
| Источник заряда батареи | сеть 220 В |
| Интерфейсы подключения (вход) | USB Type-C |
| Интерфейсы подключения (выход) | USB Type-C, 1 х USB |
| Особенности | цифровой дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge |
| Цвет | синий |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 265 г |
| Выходной ток | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2.22 A, 1.67 A |
| Входное напряжение | 5 V, 9 V |
| Входной ток | 3 A, 2.5 А |
| Максимальная выходная мощность, Вт | 18 |
| Материал корпуса | пластик |
| Размер | 131 x 67 x 28 мм |
| Также | павербанк для роутера |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 679 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00