Укр
Рус

| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-блендер, міксер |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 38.5 х 7.8 х 5.7 см |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Кількість оборотів в хвилину | 15000 об/хв |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 495 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00