Укр
Рус

Система QuattroBlade
Чотири надзвичайно гострі леза з нержавіючої сталі забезпечують чудові результати подрібнення, гладку консистенцію та легке змішування навіть твердих інгредієнтів.
Керамічне з’єднання
Муфта ручного блендера виготовлена з технічної кераміки. Від того керамічний конектор дуже міцний.
Надійна продуктивність.
Відмінні властивості матеріалу гарантують, що потужність двигуна передається системі лопатей без зношування - для надійної роботи змішування протягом усього терміну служби.
Змінюйте аксесуари одним кліком
Затисніть кнопку з двох боків блендера та зніміть ніжку. Щоб встановити інший аксесуар просто встановіть блендер до кліку.
Bosch - німецькі стандарти якості
Блендери Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 385 х 78 х 57 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан, чопер |
| Кількість оборотів в хвилину | 15000 об/хв |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі, захист двигуна від перегріву |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 192 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00