Укр
Рус

Код товару: AR_3016120
Додаткове лезо для ідеальних результатів.
До 4 разів точніші результати* завдяки PowerBell VPlus технології. Додаткове фрезерне лезо та 6 внутрішніх ребер створити більшу взаємодію між їжею та лезами.
* порівняно з Braun MQ10.000P на мигдальному молоці
Швидке, легке та точне приготування.
MultiQuick 5 надає вам 1 регульовану швидкість режим турбо,колесо керування та двигун потужністю 1000 Вт для швидкого та ефективного змішування.
Зберігає вашу кухню бездоганною.
MultiQuick 5 оснащений технологією SplashControl для запобігання розбризкуванню під час змішування
Змінюйте насадки одним кліком і відчуйте універсальність.
Швидше кріплення аксесуарів EasyClick Plus завдяки більшим, зручнішим у використанні кнопкам та інтуїтивно зрозумілій конструкції прямого крою.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Румунія |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 0.65 кг |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі, плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 948 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00