Укр
Рус

Код товару: AR_3016088
Комплектація під різні завдання
Для перемішування, подрібнення, збивання інгредієнтів можна використовувати різні побутові прилади або навіть змішувати все вручну. А можна просто купити занурювальний блендер Braun MQ 7045 X, який здатний повноцінно виконувати роботу міксера і часом виявляється більш зручним в роботі, ніж потужний кухонний комбайн. Секрет простий і полягає в комплектації: металевий широкий віночок, два універсальні подрібнювачі (1,25 і 0,35 л.) до стандартної фірмової блендерної ніжки з технологією ActiveBlade.
Металева нога
Безумовним плюсом приладу є простота та швидкість зміни насадок. Вони підключаються до моторного блоку одним рухом та надійно фіксуються спеціальним затискачем на весь час роботи. Нога виготовлена із міцного легкого металу за технологією PowerBell Plus та із системою SplashControl. Розширення у вигляді невеликого дзвону в нижній частині запобігає розліту частинок продуктів, коли ви обробляєте інгредієнти у відкритому посуді. Посилені рухомі ножі ActiveBlade, здійснюючи вертикальні рухи, на 40% знижують необхідні зусилля, які потрібно прикладати при обробці.
Оригінальна система контролю потужності
Даний блендер має цілком стандартні показники потужності 1000 Вт, але власну, унікальну систему контролю швидкісних режимів. Обертання насадки прискорюється, якщо сильніше стискаєте перемикач, розташований на рукоятці і, відповідно, знижується, коли натискання слабшає. Подібна схема використовується в блендерах Braun вже давно і добре зарекомендувала себе, завдяки високій точності, якої дозволяє досягти.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 350 мл |
| Ємність великого подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер, для колки льоду, ніж для подрібнення, насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 0.86 кг |
| Габарити | 400 х 68 х 68 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист двигуна від перегріву, плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, збивання, замішування тіста, млинок, блендер |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 637 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00