Укр
Рус

Код товару: AR_3016082
Простота і функціональність
Braun MQ 7075 X BK - погружной блендер високої якості від компанії BRAUN. Його функціонально і якість матеріалу говорить за себе. Купити блендер Braun MQ 7075 X BK потрібно для того, щоб завжди відчувати себе впевнено на кухні і швидко готувати улюблені страви. Ця модель дозволить вам подрібнювати і пюрувати продукти як в спеціальній поставляється мірної чаші на 1,5, так і в будь-який іншій посудині, так як блендер робить бризок і захоплює всю поверхню посудини. Але чашею користуватися буде зручніше, так як на кришці є спеціальний отвір, куди можна підсипати додаткові інгредієнти, не вимикаючи при цьому блендер.
Потужний мотор
Блендер Braun MQ 7075 X BK передбачений для змішування будь-яких текстур, якість забезпечує потужний мотор і ручне регулювання швидкості. Блендер потужністю в 1000 Вт оснащений спеціальною технологією, яка дозволить вам натисканням пускової кнопки регулювати швидкість - з найсильнішим натисканням буде сильніше міць. Це зручніше, ніж просто різні режими, адже змішування різних продуктів може зажадати коригувати швидкість на ходу. Варто відзначити також технологію Active Blade, яка дає можливість подрібнювати різні за текстурою і щільності продукти завдяки обертовим по колу і вгору-вниз лез, а також завдяки додатковому лезу.
Особливості комплектації
Braun MQ 7075 X BK можна купити за доступною ціною, при цьому допомогти собі на кухні по багатьом процесам, готувати свої улюблені страви швидше і якісніше. У комплектацію цього блендеру включають віночок для збивання, насадку для подрібнення, насадку для шинкування і мірну чашу «кухонний комбайн» на 1,5 літра.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, диск для шинкування |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 390 х 68 х 68 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист двигуна від перегріву |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 215 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00