Укр
Рус

Код товару: AR_3016091
Висока продуктивність
Потужний двигун 1400 Вт розвиває швидкість 32 000 об/хв, що забезпечує достатню потужність досягнення оптимальних результатів. У поєднанні з удосконаленою системою лез він легко подрібнює фрукти, овочі, горіхи, зернові і навіть кригу до отримання гладкої шовковистої текстури.
Створено для отримання поживних речовин
Швидко обертове 6-гранне лезо створює нерівномірне змішування, яке разом зі спеціально розробленим глечиком об'ємом 1,75 л виштовхує інгредієнти вниз. Він виготовлений із міцного сплаву нержавіючої сталі, що гарантує триваліший термін служби.
Ідеальні результати одним натисканням кнопки
Створюйте смузі, подрібнюйте лід, витягайте поживні речовини та використовуйте функцію автоматичного очищення – і все це одним натисканням кнопки. Насолоджуйтесь всім цим!
Подвійна гарантія безпеки
Запобіжне блокування гарантує, що блендер не включиться до того, як ви будете готові. Блендер працює тільки в тому випадку, якщо глечик правильно встановлений та зафіксований на підставі. Спеціальна технологія безпеки на кришці забезпечить високу та по-справжньому безпечну роботу.
Точне дозування
Зручна мірна склянка входить до складу кришки блендера. Він дозволяє точно дозувати інгредієнти, необхідні для приготування вашого улюбленого смузі.
Професійний зовнішній вигляд
Скляний глечик об'ємом 1,75 л має мірну розмітку, яка дозволить вам легко слідувати рецепту. Ви також точно знатимете, скільки напою ви готуєте. Глек (без леза) можна мити в посудомийній машині.
Інноваційна функція автоматичного очищення
Після використання налийте воду у скляний глечик та запустіть функцію автоматичного очищення. Після серії циклів глечик буде ідеально чистим. Жодного безладдя. Насолоджуйтесь приготованим смузі!
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1400 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | білий, сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 1.75 л |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити | 423 х 220 х 215 мм |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал корпусу | скло+пластик |
| Особливості | плавне регулювання швидкості, подрібнення сухих продуктів, пляшка і глечик "2 в 1", ручка регулювання швидкості, мірні позначки для точного дозування, захист від перегріву, дорожня пляшка, матеріал ножа, гумові ніжки, кількість обертів (max-min), ефективний 6-лопасний ніж |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, дроблення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 785 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00