Укр
Рус

Код товару: AR_3016087
Стаціонарний блендер
Gorenje HBC561QW - погружной блендер з безліччю насадок від компанії Gorenje. Блендер оснащений досить ефективними характеристиками, які дозволять вам здійснювати багато кухонних процесів. Споживана потужність пристрою становить 500 Вт, тому швидкість рішень і роботи вам забезпечена. Також, продукти рекомендується змішувати в мірній склянці, який йде в комплекті.
Можливості пристрою
Gorenje HBC561QW має в комплекті поставки багато насадок, які дадуть багато можливостей для вашої готування. Так, за допомогою подрібнювача і чаші на ви зможете змішувати продукти і подрібнювати їх в даному мірній склянці. Також, віночок для збивання дозволить швидко замішати рідке тісто на млинці або пиріг, а терка дозволить натерти навіть особливо тверді овочі без особливих зусиль. У комплекті також є ніж для Рубанов і дроблення, який підійде для складних по консистенції продуктів.
Важливі характеристики
Gorenje HBC561QW виконаний тільки з якісних матеріалів для більш ефективної і довговічної роботи. Мотор пристрою працює в декількох режимах, є імпульсний режим, який дозволить пристрою ефективно подрібнювати навіть тверді або в'язкі продукти. При цьому, мотор не перегрівається і зберігає якісну роботу.
Комплектація
Gorenje HBC561QW можна купити за доступною ціною і переконатися в приємному співвідношенні ціни і якості, товар знаходиться в середній ціновій категорії. В комплекті разом з усіма насадками йде також мірну склянку, розрахований на 500 мл. Всі ножі і робоча погружная ніжка виконані з нержавіючої сталі.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 560 Вт |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Габарити | 17 x 24.5 x 11 см |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Особливості | тихий двигун постійного струму |
| Режими роботи | подрібнення, приготування пюре |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 266 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00