Укр
Рус

Код товару: AR_3016085
Ефективний DC-двигун
Блендер Gorenje HBC804QW є прикладом того, що якісна техніка може бути доступною. Він відмінно продуманий по конструкції, дизайну і функціоналу, а також має ідеальне «серце» - DC-двигун постійного струму. Дана модифікація потужністю 800 Вт здатна створювати потужний вплив, якого буде достатньо для будь-яких операцій. При цьому мотор відмінно протистоїть зносу, даючи тривалий термін служби техніки.
Ручна конструкція блендера
Ручний блендер хороший для використання тим, що він дає неймовірну маневреність і дозволяє розбивати грудочки їжі зоновано - там, де це найбільш потрібно. Руків'я такої конструкції, що дозволить легко охопити долонею весь пристрій, а маніпулятори розташовані в доступності для пальців.
Блендер-ніжка зі сталі
Основна насадка блендер-ніжка зроблена зі сталі. Це класичне рішення: сталь міцна, не іржавіє і не вступає у взаємодію з інгредієнтами. При цьому вона ще й легко очищається. Ніж з чотирма лезами прихований під зонтикоподібним куполом, який не дає бризкам розлітатися навколо, коли ви переробляє ті чи інші складові.
Плавне перемикання швидкості
Режим зміни швидкості базується на використанні кільця, яке обертається навколо своєї осі, тим самим даючи можливість поперемінно змінювати швидкості то прискорюючи, то сповільнюючи хід лопатей ножа. Таке навантаження береже двигун від передчасного зносу. Імпульсний режим роботи задіє весь потенціал пристрою, при цьому дозволяючи вам здійснювати дозований ручний контроль за процесом подрібнення.
Розширена комплектація
Модель поставляється разом з супутніми аксесуарами, які дозволять максимально розкрити потенціал блендера: міні-подрібнювач 500 мл, мірний стакан 500 мл, віночок.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 5.4 x 39.7 x 6.5 см |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | протиковзкі ніжки, плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | подрібнення, приготування пюре, збивання |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 986 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00