Укр
Рус

Код товару: AR_3016114
Надійний двигун високої потужності вас не підведе. Він енергоефективний та має збільшений термін служби.
Легко готувати та очищатиПісля використання просто зніміть насадку для подрібнення та промийте її під проточною водою.
Ідеальне регулюванняРегулятор швидкості на верхній частині блендера дозволяє точно налаштовувати швидкість і змішувати їжу до потрібної консистенції.
Гострий та міцний2-лопатевий ніж із нержавіючої сталі забезпечує швидке та ретельне змішування, нарізку та приготування пюре для ваших продуктів.
Миттєве посилення потужностіКнопка турборежима забезпечить максимальну швидкість у той самий момент, коли ви її активуєте. Вона стане в нагоді, коли вам негайно знадобиться найвища потужність.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | 230 х 200 х 130 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00