Укр
Рус

Ручний блендер, живлення 220-240 В 50/60 Гц, потужність 450 Вт, 2 швидкісні режими роботи, TURBO режим, функції: подрібнення, змішування, збиття, ніж з нержавіючої сталі Ice Crush, пластиковий корпус, знімна нога з нержавіючої сталі, чаша з подрібнювачем 500 мл, ручка з петлею для підвішування, аксесуари: віночок, мірна склянка 700 мл.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 450 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 220 х 210 х 120 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Кількість оборотів в хвилину | 10 000 об/хв |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
916 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00