Укр
Рус

Код товару: AR_3016123
Стаціонарний блендер
Блендер Severin SM 3707 – це модель стаціонарного типу, розрахована на перемелювання продуктів різної складності.
Потужність виробу дорівнює 600 Вт, тому йому підкоряться навіть найскладніші варіанти переробки.
Ви використовуєте пристрій без переміщення, тому ваші руки вільні, що дає додаткову перевагу.
Режими роботи
Пристрій має механічне управління у вигляді кнопки, що обертається.
Такий важіль фіксується на заданому вами значенні, яких 3 варіанти: перша швидкість, друга і імпульсний режим.
Останнє передбачає потужну роботу короткими імпульсами, яка дозволяє техніці видати весь свій максимум.
Щільна кришка
Блендер Severin SM 3707 оснащений щільною кришкою, яка передбачає додавання інгредієнтів.
Вона відмінно кріпиться, не пропускає ні краплі вмісту і сприяє більш комфортному процесу експлуатації.
Нержавіючі ножі
Подрібнення продуктів відбувається за рахунок використання якісних ножів.
Вони зроблені зі сталі, а це означає, що ця деталь не іржавіє, має велику міцність, добре заточена і не схильна до швидкого зносу.
Колка льоду
Як говорилося вище – блендер досить потужний.
Саме це в поєднанні з хорошими ножами дає йому можливість працювати з твердими інгредієнтами.
Наприклад, колка льоду входить в список умінь цього приладу.
Миття в посудомийній машині
Щоб спростити догляд за пристроєм після роботи, виробник зробив деталі блендера досить якісними, щоб мити їх в посудомийній техніці.
Це стосується деталей, що не мають відношення до моторного блоку і іншим деталей конструкції, яким небезпечно зіткнення з водою.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 600 Вт |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 1.5 л |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 380 х 140 х 100 мм |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Кількість оборотів в хвилину | 24000 об/хв |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі, зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Режими роботи | подрібнення, змішування |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 503 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00