Укр
Рус

Високошвидкісний блендер Tefal PerfectMix + BL871D31 – незамінний помічник на кухні. Технологія лез Powelix (6 лез з нержавіючої сталі) забезпечує приготування сумішей бездоганної текстури щоразу, навіть із найтвердіших інгредієнтів. 6 лез з нержавіючої сталі одночасно обертаються у трьох різних напрямках – для ідеального подрібнення! Завдяки програмі Auto-Clean очищення блендера - дуже легке та швидке. Щоб запустити програму потрібна лише невелика кількість води й натискання кнопки.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Функції | колка льоду, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 2 л |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 406 х 192 х 215 мм |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Кількість оборотів в хвилину | 28000 об/хв |
| Матеріал корпусу | скло+метал |
| Особливості | захист двигуна від перегріву, LED-підсвічування |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 287 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00