Укр
Рус

Потужний мотор 1200 Вт
Високошвидкісний блендер Tefal PERFECTMIX+ BL87G831 має мотор потужністю в 1200 Вт, що дозволяє в лічені секунди впоратися навіть із найтвердішими продуктами.
Ексклюзивні леза
Шість лез із нержавіючої сталі з ексклюзивною технологією Powelix забезпечують ефективне змішування та неймовірні результати день за днем.
Імпульсний режим
Для роботи з деякими інгредієнтами, де важлива швидкість та мінімальний час, використовуйте імпульсний режим – він миттєво дозволить використовувати всі 28000 обертів на хвилину, щоб шість нержавіючих лез максимально ефективно впоралися з подрібненням.
Простота використання
Завдяки 3 встановленим програмам (смузі, колка льоду, самоочищення) Perfectmix + полегшує користування пристроєм та дозволяє легко насолоджуватися всіма улюбленими рецептами: здоровими коктейлями, ніжними молочними шийками, морозивом, коктейлями, хумусом та багатьма іншими.
Термостійка чаша
Чаша з великою ємністю 2 л ідеально підходить для всієї родини, вона виготовлена з термостійкого скла без ризику пошкодження, тоді як склянка об'ємом 600 мл дозволяє насолоджуватися ідеальними напоями в дорозі.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 4.55 кг |
| Габарити | 19.2 x 21.5 x 40.6 см |
| Додаткові ємності | чаша для смузі, спортивна пляшка |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, збивання |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 546 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00