Укр
Рус

Простота і зручність використання блендера Tefal HB453138
Блендер використовують для перемішування, збивання або подрібнення різних продуктів і рідин. За допомогою блендера Tefal HB453138 можна приготувати однорідне пюре або смузі, нарізати фрукти або овочі. Наявність малого подрібнювача об'ємом 0,5 л дозволить швидко змішати соус або порізати овочі, а мірний стакан ємністю 0,8 л стати в нагоді для збивання коктейлю. Погружний тип приладу дає можливість готувати ці страви з невеликим проміжком часу: для цього просто й швидко замінюють подрібнювач на насадку «віночок».
Сучасний дизайн
Корпус блендера виготовлений з міцного пластику, а його заглибна частина виконана з металу, що добре переносить перепади температур і менше схильний до різних пошкоджень. Біло-сірий колір приладу додасть акуратності інтер'єру кухні, а ємності з прозорими стінками послужать його стильним доповненням.
Відмінні характеристики
Дві швидкості роботи пристрою дозволять подрібнити або зміщати продукти до потрібного результату, а присутність турборежиму максимально прискорить ці процеси: він включається на короткий час і допомагає отримання оптимальної консистенції кінцевого продукту. Насадка "віночок" стане в нагоді для готування різних страв і служить для збивання білків з цукром або змішування тіста.
Особливості
Знімні частини приладу, а також ємності для змішування можна мити в посудомийній машині, що значно полегшує догляд за блендером і робить весь процес готування більш комфортним. Компактний розмір пристрою (41х7х10 см) дозволяє зберігати його на полиці або в ящику на кухні, а невелика вага (1,18 кг) допускає його тривале використання без зайвих зусиль. Бюджетна ціна блендера Tefal HB453138 робить його кращим у своєму сегменті і здатна порадувати будь-якого покупця.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 450 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик, подрібнювач |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Колір | білий, сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 1.18 кг |
| Габарити | 410 х 70 х 100 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від розбризкування, зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 195 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00