Укр
Рус

З блендером Tefal Quickchef HB656G10 насолоджуйтеся оптимальною потужністю без будь-яких зусиль. Готуйте широкий асортимент страв і повністю контролюйте змішування завдяки 20 регульованим швидкостям.
Ексклюзивна технологія Powelix
Завдяки надгострим лезам і вдосконаленому дизайну технологія лез Powelix дає результати набагато швидше, забезпечуючи ідеальну кремову текстуру без зусиль - навіть під час роботи з твердими інгредієнтами.
Насадка-вінчик
Збиті вершки для торта, повітряне безе з яєчних білків, омлет і легке тісто для тонких млинців допоможе приготувати насадка-вінчик.
Насадка-подрібнювач 500 мл
Подрібніть пряні трави, часник, горіхи, сир пармезан за допомогою насадки-подрібнювача: відмінний соус «Песто» легко і швидко.
Стакан 800 мл
Стакан об'ємом 800 мл забезпечує повну зручність змішування інгредієнтів.
М'яке, нековзне руків'я
Ергономічний дизайн для кращого контролю, навіть коли мокрі руки.
Захист від бризок
Більш комфортне приготування їжі без безладу і бризок - підтримувати чистоту на кухні тепер простіше.
Потужність і комфорт використання
Знімна ніжка з міцного металу і ножі з неіржавкої сталі, гарантують вам комфортну роботу. Ви можете легко приготувати весь асортимент страв в експрес-режимі, це дає змогу зробити високопродуктивний двигун потужністю 1000 Вт. Доступні 20 різних швидкостей, якими можна керувати без зупинки блендера, ручка інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | бронзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 7 x 40 x 7 см |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | метал |
| Особливості | захист від розбризкування, ручка з м'яким покриттям, технологія POWELIX, знімна ніжка |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 060 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00