Укр
Рус

З ручним блендером Quickchef+ HB673830 від Tefal насолоджуйтесь оптимальною потужністю без будь-яких зусиль. Ексклюзивна технологія лез Powelix поєднується з мотором потужністю 1000 Вт для високопродуктивного змішування та забезпечує до 30% швидше та краще подрібнення навіть найтвердіших інгредієнтів. Блендер також має безшумний режим та цілу низку зручних функцій.
Тихий режимЗавдяки функції тихого режиму можна знизити рівень шуму під час змішування. Це спеціальне налаштування дозволяє блендеру працювати у 2 рази тихіше.
Технологія PowelixТехнологія Powelix забезпечує результати на 30% швидше, завдяки чому ідеальна кремова текстура досягається без зусиль навіть із найтвердішими інгредієнтами.
Місткий подрібнювачЗавдяки місткому подрібнювачу об'ємом 500 мл з неймовірно гострими лезами ви зможете легко та швидко впоратися з будь-якими завданнями, заощадивши при цьому час.
Мірний стакан об'ємом 800 млВін має зручну форму та шкалу, що робить його використання максимально комфортним.
Насадка для збиванняВінчик для збивання виготовлений з якісних матеріалів, які не вступають в реакцію з харчовими продукти. Приготуйте пухкі омлети, ніжне безе, апетитні соуси та млинцеве тісто без зусиль.
20 швидкостейПростий у використанні регулятор забезпечує легкість доступу до 20 змінних швидкостей та турбо-режиму, а також дає можливість перемикати швидкості під час змішування.
Розширені можливості дизайнуСучасний прилад з функціями для зручнішого змішування: ергономічна ручка з м'якою накладкою, міцний металевий корпус та захист від бризок.
Деталі, які можна мити в посудомийній машиніСтворені для ідеальної повсякденної зручності знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, забезпечують легке очищення.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер, ніж для подрібнення, насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 1.35 кг |
| Габарити | 7 x 51,5 x 7 см |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від розбризкування, ручка з м'яким покриттям, технологія POWELIX, функція тихого режиму |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 985 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00