Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 20V 85W 4.25A MagSafe 2 (AP85HMAG2) - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 20V 85W 4.25A MagSafe 2 (AP85HMAG2)
Код товару: PH_2828664
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука PowerPlant для ноутбука Apple 220V, 20V 85W 4.25A MagSafe 2 (AP85HMAG2) Гарантія: 12 міс.
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Apple
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
4.25 А
Вихідна потужність
85 Вт