Укр
Рус

Код товару: AR_3015585
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125-L для відеоспостереження 12В, 5А, під 18Аг акумулятор.
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний. Живлення AC100-240V / 50-60Hz клемник, вихідна напруга DC12...14V / 5A, клемник. Відсік для акумулятора: 12В, 18Аг. Захист від перенапруги, КЗ, перевантаження по струму, а також захист заряду / розряду акумулятора. Корпус металевий з кришкою і замком. Розміри 300х195х80 мм
Акумулятор не входить до комплекту
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В, 12 - 14 В, 14 В, 13 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 80 мм |
| Захист | захист від глибокого розряду АКБ, захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | так |
| Ширина | 195 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 451 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00