Укр
Рус

Код товару: AR_3015589
На вхід Full Energy BGP-125Pro надходить електричний струм напругою 220 Вольт змінного струму. Підключення в розетку за допомогою мережевого шнура з вилкою. Для електропостачання будь-якого приладу, який розрахований на граничне навантаження 5 Ампера, є роз'єм живлення на дроті з напругою 12 Вольт постійного струму.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.1 |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Глибина | 118 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 53 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
739 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00